ILIĆ PROŠAO KROZ NEZAPAMĆEN PAKAO: Loše vesti za LEGENDARNOG kapitena Partizana!
Saša Ilić dok je predvodio Čukarički, Foto: Starsport

neverica

Ovo niko nije mogao da očekuje

Saša Ilić je nedavno napustio klupu grčkog Atromitosa i seo na klupu Nižnjeg Novgoroda iz Rusije.

Legendarni kapiten Partizana stigao je u veoma teškom trenutku u ruski klub, koji se grčevito bori za opstanak.

Ilić je u nedelju debitovao na klupi Nižnjeg i doživeo je pravi brodolom i jedan od najtežih poraza u čitavoj karijeri.

Naime, Nižnji je izgubio na gostovanju Sočiju rezultatom 6:1.

Soči je najgori tim ruske Premijer lige i nalazi se na poslednjem mestu sa 23 osvojena boda. Ilićeva ekipa je nakon debakla ostala na 29 bodova i nalazi se na deobi 11. pozicije sa još tri tima.

Nižnji je upisao sedmi poraz na poslednjih osam mečeva, a čak šesti put je primio tri ili više golova.

Ilić očigledno nije uspeo da za kratko vreme trgne ekipu i u preostala dva kola čeka ga pravi pakao u borbi za opstanak u ligi. To neće biti nimalo lako, pošto će rivali biti CSKA Moskva i Samara.

Što se tiče same utakmice, Kiril Kravcev i Saul Guarirapa su pogađali za domaćina u prvom poluvremenu, da bi u nastavku usleio pravi potop gostiju.

Aleks Sutormin je postigao dva gola, a Marselo Alves i Nikita Burmistrov po jedan, pa je nakon 87 minuta igre rezultat bio 6:0 za Soči.

Ilićev tim je u 88. minutu uspeo samo da ublaži pogodak i to preko Ze Turba.